Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı alıcı tarafından onaylandıktan sonra önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş Onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz.

Yurt içinden verilen tüm siparişler, siparişe ait tutarın tahsilat zamanı ve (mevcut ise) stok önceliğine göre 1-5 “iş günü”* içinde *** KARGO ile belirtilen teslimat adresine ulaştırılır. Sitemizde kargo ücreti hesaplanırken aşağıdaki konular belirleyici olmaktadır:

1- Seçilen ürünlerin toplam ağırlığı: Toplam ağırlık, siparişte yer alan her bir dergi ya da kitabın sistemimizde kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak alışveriş sırasında otomatik olarak hesaplanmaktadır.

2- Teslimatın yapılacağı lokasyon: Türkiye içi ve yurtdışı gönderi tarifeleri farklıdır. Yurtiçi gönderiler de, kargonun teslim edileceği ülkelere göre ayrıca hesaplanmaktadır. * Kur dönüşümlerinde Merkez Bankası kurları baz alınmaktadır.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi teslimatı kabul etmemesinden, adres bilgilerindeki yanlışlık Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@Gugudesignbygulnur.com e-mail adresine bilgi verilmelidir.

Yurtdışına gönderilecek siparişlerde kargo ücreti farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. * Örneğin Perşembe günü tahsilatı tamamlanmış bir sipariş en geç Çarşamba günü elinize ulaşır: Perşembe (1. gün), Cuma (2. gün), Pazartesi (3.gün), Salı (4. gün), Çarşamba (5. gün).